Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Evden Eve Nakliyat

Muğla nakliyat olarak, hızla büyüyen taşımacılık sektöründe uzun yılar hizmet vermiş olmanın getirdiği tecrübeyle hizmet veriyoruz.

Şehir İçi Nakliyat

Muğla’da Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Yük Taşımacılığı ve Şehirlerarası Nakliyat konusunda 20 yıldır aktif hizmet vermekteyiz.

Şehirlerarası Nakliyat

Tüm hizmetlerimiz için sabit fiyat garantisi ile çalışıp sizler için sorunsuz hizmet veriyoruz. Hiçbir şekilde sonradan ek ücret veya ek maliyet çıkarılmamaktadır.

Ofis Büro Taşımacılığı

Muğla’nın en güvenli ve en konforlu nakliyat firması  Muğla Nakliyat ile her an internet sitemiz veya telefon hattımız üzerinden 7/24 olarak iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Eşyalarınızı Muğla’nın en güvenilir firmasına emanet edin, zamanında teslimatın tadını çıkarın. Evinizi ofisinizi taşımayı dert etmeyin!

Fabrika Taşımacılığı

Endüstriyel sanayi fabrika taşımacılığı konusunda da tecrübeliyiz. Gerek araç filosu gerekse işin nasıl yapılması gerektiği konusunda uzman ekibimiz var.

Mobilya Taşımacılığı

Mobilya aldığınız yerde nakliye hizmeti yok mu ? Bize hemen ulaşın en doğru paketleme çözümlerimizle mobilyalarınızı istediğiniz yere sorunsuz taşıyıp kuralım.

Hizmet Bölgelerimiz

Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yeni bir ev aldınız ve bu ev tam da istediğiniz özelliklere sahip. Hem geniş, hem aydınlık, hem konumu güzel. Ayrıca fiyatı da uygun. Tabii ki doğal olarak ilk yapmanız gereken işlem; eşyalarınızı yeni evinize yerleştirmek. Bunun için ilk önce uygun bir nakliyat firması bulmanız gerekiyor. Çünkü eşyaların bir yerden bir yere taşınmasının tek yolu nakliyat.

Peki, nakliyat konusunda dikkat etmeniz gerekenler neler? Eşyalarınızı evden eve taşımadan önce neler yapmalısınız? Nasıl hazırlanmak gerekiyor? Nakliyat firması seçimi nasıl olmalı? İşte tüm ayrıntılarıyla : Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Muğla Evden Eve Nakliyat

Taşınma son derece uğraş gerektiren ve yorucu bir süreç olabilir. Profesyonel destek alınmadığı zaman taşınma stresli dönemlerin yaşanmasına sebep olabilir. Ancak alanında uzman bir firma ile taşınma sürecini de rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Taşınma noktasında en nihai amaç eşyaların kalite standartlarına uygun olarak hasarsız ve eksiksiz şekilde yeni adrese naklini sağlamaktır. Bu anlamda doğru şekilde taşıma işlemlerinin tüm aşamalarda yerine getirilmesi ve özenli davranılması gerekir.

 

Taşınmaya esas oluşturan ekspertiz hizmetleri taşıma konusunda oldukça önemlidir. Bu çalışma ile taşınacak eşyaların nitelikleri tespit edilir, hassas eşyalar belirlenir. Ayrıca taşınma esnasında kullanılacak malzemenin belirlenmesi, araç seçiminin yapılması, taşımada yer alacak personel ihtiyacının tespiti içinde bu çalışma önem taşır.

Muğla Nakliyat Firması olarak birinci sınıf sunduğumuz kaliteli taşımacılık hizmetlerimizde ekspertiz hizmetlerini tamamen ücretsiz olarak sunuyor ve tüm ihtiyaç ve beklentileri noksansız şekilde karşılayabiliyoruz.

 

Kaliteli ve başarılı bir taşınma işinde yapılacak belli çalışma ve aşamalar bulunur.

Bunları sıralayacak olursak;

  • Eşyaların paketlenmesi,
  • Gerekirse asansörlü taşıma yönteminin kullanılması,
  • Eşyaların özenle taşınması,
  • Taşıma yapılacak araçta uygun istifleme yapılması,
  • Sigortalı ve güvenilir taşımanın gerçekleştirilmesi,
  • Yeni adreste kurulum hizmetlerinin yerine getirilmesi

Olarak sayabiliriz. Bu aşamalar içerisinde yer alan eşyaların paketlenmesinin özenle yerine getirilmesi ve taşınacak eşyaların zarar görmemesinin sağlanması gerekir.

Muğla Nakliyat Firması olarak her eşyaya uygun özel paketleme malzemesi kullanıyor, eşya hassasiyetlerine göre tek kullanımlık malzemeler ile paketlemeleri yapıyor ve bu sayede eşyalarınızın güvenle naklini sağlıyoruz.

 

Taşıma işleminin en önemli aşamalarından birini de eşyaların taşıma gerçekleşecek araca uygun şekilde istiflenmesi oluşturur. Doğru şekilde yapılacak bir eşya yerleştirme ile eşyaların güvenle taşınması sağlanabilir.

Bu konuda uzman olan çalışanlarımız sayesinde taşınacak eşyaların araçlara en uygun şekilde yerleştirilmelerini ve güvenliklerini sağlıyoruz. Eşya taşımada asansörlü taşıma olanaklarını kullanıyor ve bu şekilde hem hızlı hem de en güvenli taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

 

Profesyonel anlamda sunulan evden eve eşya nakliye hizmetlerinin aşamalarından biri de taşınması biten eşyaların yeni adreste kurulumlarının eksiksiz şekilde yapılmasıdır. Bu çalışmanın önemi büyüktür ve başka kurulum elemanları ile uğraşmak zorunda kalmadan taşımayı gerçekleştiren firmaca sağlanması da büyük avantaj sağlar.

Muğla Evden Eve Nakliyat olarak biz çalışanlarımız ve teknisyenlerimiz ile tüm modüler eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması hizmetlerini noksansız olarak veriyoruz. Bu kapsamda her tür mobilya dolap, beyaz eşya kurulumunu gerçekleştiriyor ve taşınan eşyaları da sizlerin isteklerine ve evin durumuna göre yerleştiriyoruz.

 

 

 

Hemen Nakliyat Formu

    Hızlı Nakliyat