Muğla Nakliyat Hizmetleri

Muğla Nakliyat Hizmetleri

Kendinizi taşımak zorunda kalmaktan endişe ettiğiniz kırılgan, değerli veya hacimli eşyalarınız mı var? Neden arkanıza yaslanıp işi profesyonel kaldırma ekibimizin yapmasına izin vermiyorsunuz? Yüksek eğitimli sökücülerimiz mallarınızı profesyonelce paketler, böylece paketleme hizmetimiz taşınmanız sırasında ev eşyalarınızın korunmasına yardımcı olabilir.

Yeni evinize taşınmadan önce eşyalarınızı saklamak için güvenli bir yere ihtiyacınız varsa veya yer sıkıntısı çekiyorsanız, Muğla Nakliyat’ın ev tipi depolama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Muğla’daki 40’tan fazla depo ile eşyalarınızı ihtiyacınız olana kadar yerel olarak saklayabileceksiniz.

Muğla Nakliyat ayrıca bir dizi sigorta seçeneği sunar, yani tüm değerli eşyalarınızın bizim elimizde güvende olacağından emin olabilirsiniz. Pahalı eşyalarınızı paketleme işlemi sırasında sigorta ettirmeniz veya yurtdışına taşınmanız için her şeyin güvence altına alınmasını sağlamanız gerekip gerekmediğini Muğla Nakliyat size yardımcı olabilir.

 

Taşınmanızdan önce, sırasında ve sonrasında sizi desteklemek için tasarlanmış ve taşınma deneyiminizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanıyan bir dizi ek nakliyat hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, taşınmanın mali baskısını azaltmaya yardımcı olmak için esnek bir ödeme seçeneği de sunuyoruz.

Taşınma halindeki eşya ve kamu mali mesuliyet sigortası, her eve taşınmasında ücretsiz olarak uygulanır. Taşınma tarihinizi tutmak için %40 depozito ve taşınma gününde bakiyenin geri kalanını talep ediyoruz.